Wójt Gminy Pysznica przyznał stypendia sportowe

Stypendia sportowe otrzymali za osiągniecia w 2018 r. następujący zawodnicy

Stanisław Lebioda – na wniosek Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria” za III miejsce  w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Przełajowych – Żagań – 17 marca 2018 r. (dyscyplina sportowa: lekkoatletyka)

Kornelia Butryn – na wniosek Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria” za I miejsce na dystansie 600 m w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci – Rzeszów 25 września 2018 r. (dyscyplina sportowa: lekkoatletyka)

Agnieszka Dybka – na wniosek zawodnika za II miejsce na dystansie 400 m w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego – Stalowa Wola 25 maja 2018 r.(dyscyplina sportowa: lekkoatletyka)

Karol Krawczyk – na wniosek Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli za III miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Skrzatów w Tenisie kat. debel-chłopców – 9 czerwca 2018 r.