Już 5 lipca Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków

5 lipca (piątek) przez teren gminy Pysznica będzie prowadziła trasa czwartego etapu (Skarżysko-Kamienna -Stalowa Wola) 30 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.  Na 162,3 km w Pysznicy (obok budynku OSP ul. Wolności 277) zlokalizowana została premia specjalna. Planowany czas przejazdu kolarzy przez teren gminy to 17.30-17.45. Meta wyścigu w Stalowej Woli przy al. Jana Pawła II tuz przed godz.. 18.00.

W tym czasie oraz w godzinach poprzedzających oraz tuż po przejeździe kolarzy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Mickiewicza w Kłyżowie oraz ulice: Wolności, Ziarny, Sanowa, Błonie w Pysznicy.

Utrudnienia w ruchu [zobacz]

W tym czasie oraz w godzinach poprzedzających oraz tuż po przejeździe kolarzy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Mickiewicza w Kłyżowie oraz ulice: Wolności, Ziarny, Sanowa, Błonie w Pysznicy.

Szczegóły organizatora [zobacz]