Zapraszamy na piknik charytatywny do Jastkowic

Stalowowolskie „Amazonki” 14 sierpnia 2016 roku obok Karczmy Zacisze w Jastkowicach organizują piknik charytatywny. Celem pikniku jest zbiórka pieniędzy dla Teresy Kochańskiej, zmagającej się z wyjątkowo rzadkim i trudnym do wyleczenia nowotworem piersi.

Stalowowolskie „Amazonki” zebrały już ponad 14 tys., ale na leczenie, wciąż brakuje około 22 tys. zł. Liczy się każdy dzień, więc „Amazonki” podjęły decyzję o organizacji pikniku.

Piknik rozpocznie się o godz. 12:00.

Atrakcje podczas pikniku

CROSS ROWEROWY: Zapisy – w dniu zawodów od godz. 11- do 12.45 Start o godz. 13.00, wpisowe: dzieci i młodzież do 14-lat – 5 zł, Dorośli – 10 zł.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ: Zgłoszenia drużyn do godz. 11.45 w dniu turnieju. Start o godz. 12, Można dokonać wcześniejszego zgłoszenia pod nr telefonu 889 762 961, Wpisowe: 20 zł od osoby w dniu turnieju. Dla zwycięzców przewidziano puchary, medale pamiątkowe oraz dyplomy.

Zawodnicy powalczą o puchary: Senator Janiny SAGATOWSKIEJ, Prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza NADBEREŻNEGO, Starosty Powiatu Stalowowolskiego JANUSZA ZARZECZNEGO, Wójta Gminy PYSZNICA TADEUSZA BĄKA.

Całkowite dochody z organizacji pikniku oraz imprez towarzyszących zostaną przekazane na rzecz leczenia Teresy Kochańskiej.