NGO dla Niepodległej – zapraszamy na spotkanie

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu stalowowolskiego na spotkanie w dniu 30 stycznia (wtorek) o godz. 16:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli. Tematem przewodnim będzie współpraca w ramach działań i inicjatyw dla Niepodległej w 2018 roku.

Współpraca ta ma polegać przede wszystkim na budowie koalicji organizacji pozarządowych, które pod wspólnym szyldem, ale jednocześnie niezależnie od siebie będą świętować 100. rocznicę odzyskania niepodległości.
Koalicja ma obejmować organizacje i promować wydarzenia w ramach działań Dla Niepodległej z trzech powiatów: stalowowolskiego, sandomierskiego i tarnobrzeskiego.

Jeżeli organizacja, w której działasz ma jakiś pomysł lub zaplanowała inicjatywę w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości serdecznie zapraszamy do współpracy!

Spotkanie otwarte: 30 stycznia (wtorek), godz. 16:00, Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, ul. Podleśna 15, sala obrad Rady Powiatu Stalowowolskiego, I piętro, pok. 113.