Zasady udostępniania obiektów sportowych na terenie Gminy Pysznica

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w  sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w  związku z wystąpieniem stanu epidemii ustala się następujące zasady udostępniania obiektów sportowych znajdujących się na terenie Gminy Pysznica.

Od dnia 13 maja 2020 r. do odwołania obiekty sportowe: Gminne Centrum Sportowo – Rekreacyjne i Kulturalne w Pysznicy oraz Kompleks Sportowy ,,Orlik” w  Jastkowicach, czynne będą codziennie w wyznaczonych niżej godzinach:

poniedziałek – piątek         od 15:00 do 21:00

sobota, niedziela                od 12:00 do 18:00

  • W celu weryfikacji liczby osób korzystających z obiektów obowiązuje rezerwacja obiektu dokonywana telefonicznie u gospodarzy obiektów sportowych. Rezerwacje prowadzi Tomasz Uberman pod numerem telefonu: 796 391 772 (obiekt w Pysznicy) lub Paweł Kaczmarczyk pod numerem telefonu: 784 047 797 9obiekt w Jastkowicach).
  • Obowiązuje dezynfekcja rąk dla osób wchodzących i opuszczających obiekt.
  • Na każdym, osobnym boisku  (dotyczy boiska do piłki nożnej, siatkówki/koszykówki) może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 6 osób i 1 trener, jeżeli chodzi o kort tenisowy liczba osób mogących przebywać na obiekcie jednocześnie wynosi 4 plus osoba prowadząca zajęcia (dotyczy osób korzystających z tych obiektów z wyłączeniem jego obsługi).
  • Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą). Rekomendowane jest przyjście na obiekt w stroju sportowym.
  • Obowiązkowe są 15-minutowe odstępy pomiędzy wchodzącymi i  wychodzącymi grupami korzystającymi z obiektów sportowych.
  • Korzystanie tylko i wyłącznie z osobistego sprzętu treningowego.
  • Korzystających z obiektu sportowego obowiązuje zachowanie dystansu społecznego, rekomendowana odległość pomiędzy uczestnikami zajęć to 5 metrów.
Print Friendly, PDF & Email