Relacja z III Pikniku Rodzinnego w Krzakach

Na placu przed naszą szkołą zaroiło się dziś od dzieci i ich rodzin! A wszystko to z powodu III Pikniku Rodzinnego, który cieszy się niezwykłą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, gdyż jest to naprawdę wspaniałe, barwne i radosne wydarzenie. Tak też było tym razem. Uczniowie i ich najbliżsi brali udział w konkurencjach sportowych takich jak: przeciąganie liny, zbieranie piłeczek, zabieranie krzeseł. Mogli się pobawić przy muzyce i zabawach prowadzonych przez DJ Darka, wziąć udział w loterii fantowej, przejechać się bryczką Pana Kazia i zjeść coś smacznego. Olbrzymią popularnością cieszyło się malowanie twarzy, bo każde dziecko chciało wrócić do domu piękne i kolorowe.
Piknik został zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju i Edukacji Dzieci przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Krzakach i wsparty przez sponsorów.
Wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc! Cieszymy się, że rodziny tak chętnie spotykają się w naszej szkole i dobrze się bawią! Na pewno nie po raz ostatni 🙂
Podczas III Pikniku Rodzinnego 2 czerwca szkoła otrzymała stroje sportowe dla dziewcząt ufundowane przez Firmę Thoni Alutec Sp. z o.o. w Stalowej Woli. Stroje zostały przekazane przez pana Marka Ślepeckiego – przedstawiciela Firmy Thoni Alutec Sp. z o.o. w Stalowej Woli w obecności Pana Józefa Gorczycy – przewodniczącego Rady Gminy Pysznica oraz Pana Aleksandra Jabłońskiego – zastępcy wójta Gminy Pysznica na ręce Pani Moniki Kłykocińskiej – dyrektora szkoły.
Pan Marek Ślepecki życzył uczniom wielu sukcesów sportowych. Do życzeń dołączyli się również przedstawiciele Gminy.
Przewodniczący Rady Rodziców przekazał stroje dla chłopców, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy naszej szkole.
Nastąpiła prezentacja strojów i rozegrano zacięty mecz, by pokazać, jak świetnymi sportowcami są nasi uczniowie.
Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie strojów i wkład w rozwój sportowy naszych uczniów !
Informacja i zdjęcia – PSP w Krzakach
Print Friendly, PDF & Email