Mamy wicemistrzynie Podkarpacia i najlepszą bramkarkę

3 i 4 kwietnia na stadionie MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli odbyły się finały wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Z naszej gminy, powiat stalowowolski reprezentowały aż trzy drużyny dziewcząt U-8, U-10, U-12 z PSP w Pysznicy, które zagwarantowały sobie start dzięki zwycięstwom w jesiennych eliminacjach. Pierwszego dnia o tytuł najlepszych rywalizowały drużyny w kategoriach do lat 8 i 10, a drugiego dnia swoje mecze rozegrała najstarsza kategoria wiekowa do lat 12. Nasze młodsze zawodniczki U-8 i U-10 dzielnie walczyły w swoich grupach, toczyły zacięty bój o awans ale uległy rywalkom. Drugiego dnia dziewczyny do lat 12 wywalczyły sobie miejsce w finale wojewódzkim, gdzie przegrały dopiero z drużyną Beniaminka Krosno. Wicemistrzostwo województwa to nie lada wyczyn. W klasyfikacji generalnej najlepszą bramkarką turnieju w kat. U-12 dziewcząt została Marika Wazia z Pysznicy. W imieniu samorządu gminy Pysznica gratulacje młodym zawodniczkom i drobne upominki przekazał Aleksander Jabłoński – Zastępca Wójta Gminy Pysznica.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom !

Dziękujemy trenerom: Pani Beacie Breśka i Panu Wacławowi Portka za zaangażowanie i pracę z zawodniczkami !