I grupa uczestników zakończyła kurs komputerowy

18 lipca w Kłyżowie zakończył się kurs komputerowy „Rodzic w Internecie”. Grupa członkiń z Koła Gospodyń Kłyżowianki, które uczestniczyły w kursie, otrzymała z rąk Łukasza Bajgierowicza – Wójta Gminy Pysznica certyfikaty ukończenia szkolenia.

Szkolenie trwało od 25 czerwca do 18 lipca i odbywało się dwa razy w tygodniu po 4 godziny szkoleniowe. Uczestniczki pod pilnym okiem instruktora – Witolda Stasiaka, poznały tajniki dziennika elektronicznego, bezpieczeństwa w sieci oraz inny potrzebnych w codziennym życiu umiejętności korzystania z Internetu.  

Bardzo dziękujemy mieszkankom Kłyżowa za aktywność i uczestnictwo w kursie ! Zachęcamy kolejne osoby z terenu gminy Pysznica, by zgłaszały swój udział, mamy jeszcze miejsca w 19 grupach (planowany czas realizacji poszczególnych grup: sierpień – wrzesień, wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń i luty). Prosimy nie odkładać zgłoszenia. To szkolenie pozwala na opanowanie podstawowych umiejętności korzystania z Internetu – naprawdę warto !   

Realizacja całego projektu obejmuje przeszkolenie 276 mieszkańców gminy Pysznica poprawiające umiejętności korzystania z Internetu oraz zwiększające umiejętności z zakresu e-usług publicznych i wykorzystania publicznych e-zasobów.

Czas realizacji całego projektu: maj 2019 -luty 2020

Szczegóły dotyczące projektu [zobacz]

Biuro projektu:
Urząd Gminy w Pysznicy, ul. Wolności 322, 37-403 Pysznica, pok. nr 27 tel. 15 841 01 03, e-mail: egminapysznica2019@pysznica.pl

Tekst i zdjęcia: Beata Biały, Sylwia Krawiec

Print Friendly, PDF & Email