Fotorelacja z pikniku rodzinnego w Pysznicy

11 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół w Pysznicy odbył się Piknik Rodzinny. Dzięki inicjatywie Rady Rodziców wspartej organizacyjnie przez dyrektora Zespołu Szkół w Pysznicy oraz grono pedagogiczne, licznie zgromadzone rodziny mogły się spotkać i wspólnie bawić w niedzielne popołudnie. Piknik rozpoczął się występami najmłodszych uczniów pysznickiej szkoły. Interesujący montaż słowno-muzyczny i kolorowe stroje dzieci urzekły publiczność. Po tym występie nikt nie miał wątpliwości po co potrzebna jest RODZINA. Następnie zaprezentował się zespół wokalno-instrumentalny AKORD z Pysznicy. Po występach na sali widowiskowej publiczność przeniosła się na zewnątrz. Rodzice z dziećmi brali udział w zmaganiach sportowych, raczyli się pysznym ciastem i podziwiali pokaz strażacki.

Piknik Rodzinny w Pysznicy to przedsięwzięcie zrealizowane w ramach projektu „Działamy RAZEM”, który otrzymał dofinansowanie  w konkursie „Działa Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Wniosek o dofinansowanie złożyła grupa nieformalna za pośrednictwem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Wspierania Zespołu Szkół
w Pysznicy.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się w działania na rzecz społeczności szkolnej oraz wszystkim osobom i instytucjom wspierającym to przedsięwzięcie.

Zdjęcia szkola.pysznica.pl [zobacz]

Print Friendly, PDF & Email